EĞİTİMDE YÜZYILIN AKADEMİK ÇALIŞMASI YOLUNDA BİR İLK..

EĞİTİMDE YÜZYILIN AKADEMİK ÇALIŞMASI YOLUNDA BİR İLK..

E-Yonca Akademi eğitim hayatına akademisyen ve uzman eğitmen kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Tecrübeli akademi kadrosuyla kurulan e-yonca akademi yönetim kurulu başkanı sn.Murat KAN konuşmasında, “Öğrencilerin alanlarıyla ilgili kendilerini geliştirmek istedikleri eğitimlerin yanı sıra Alanında uzman eğitimciler ile iletişimde bulunurlar. Yapılan seminer ve eğitimlerde interaktif çalışmalar yapılarak bilgi ve becerilerini olumlu yönde geliştirirler. Kurumumuzdan eğitim alan […]

E-Yonca Akademi eğitim hayatına akademisyen ve uzman eğitmen kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

Tecrübeli akademi kadrosuyla kurulan e-yonca akademi yönetim kurulu başkanı sn.Murat KAN konuşmasında,
“Öğrencilerin alanlarıyla ilgili kendilerini geliştirmek istedikleri eğitimlerin yanı sıra Alanında uzman eğitimciler ile iletişimde bulunurlar. Yapılan seminer ve eğitimlerde interaktif çalışmalar yapılarak bilgi ve becerilerini olumlu yönde geliştirirler. Kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimiz yapılan çalışmalar sonucunda hem kendini keşfetmeye başlar hem de uluslararası platformda etkinliklerini arttırmaktadır. Alanlara uygun verilen eğitimlerde yüz yüze çalışmaların olması, araştırma ve projelerin yapılması ile alınan eğitim desteklenerek boyut kazanır. Verilen eğitimin en baştan itibaren kaliteli ve yapıcı olması eğitimin kalıcılığını arttırmaktadır.” Dedi.

Bunlarla beraber akademisyen kurum başkanı sn. Doç.Dr İlknur GENÇOGLU YILDIRIM “eğitimler hususunda Kurumumuzda alınan eğitimlerde Uzman Akademisyenlerin başarılı, aktif ve yüksek performansa sahip olması öğrenci ile iletişimine yansımakta ve bu iletişim kişinin öğrenme becerisinde yapılandırılmış ve akademik olarak araştırma, yorumlama, projelendirme üçgeninde yapılmış bir programla akademik yönden olumlu gelişim göstermektedir.

Alınan eğitim ile paralel verilen isteğe yönelik araştırma ve geliştirme çalışmaları kişinin uzmanlığını arttırma yönünde olumlu etkileyerek kişiyi geliştirmektedir.

Son olarak, insan yaşamının temelini fizyolojik ihtiyaçlar kadar eğitim de oluşturmaktadır. Bu nedenle Kurumumuzda önceliğimiz sevgi, karşılıklı güven ve eğitimde kalitedir.
Tüm bireylerin sağlıklı ve mutlu olması dileğiyle .” Diyerek yüzyılın akademik çalışması yolunda ilerledikleri duyurusunda bulundular.

MİSYONUMUZ
E-Yonca Akademide, eğitim alan bireyler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenirler. Eğitimlerde amaçlanan kişinin kendisini geliştirmesinin yanında öğrenirken mutlu olması, araştırma yaparken ilginç bilgiler öğrenerek heyecanını hep canlı tutmasıdır.

Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir. Başta öğrencilerimiz olmak üzere, isteyen herkes, portalımızı ziyaret edebilir. E-Yonca Akademi olarak, kişilerin birbirinden farklı ilgi alanlarını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini geliştirmek için birbirinden farklı 300 alanda eğitimi sunmaktayız. Kişinin kendisini geliştirebileceği bölümlerde, Alanında Uzman Eğitimcilerimiz ile birlikte eğitimler ve seminerler düzenlemekteyiz.

E-Yonca Akademide, olan eğitimlerde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece bireylere değil kalfalık ve ustalık branşlarında verilen eğitimler ile de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi verilerek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek kurumlardan biri olmayı hedef edindik.

VİZYONUMUZ
E-Yonca Akademinin vizyonu;
Kisinin ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan bir eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ve kişinin etkin katılımına yönelik çalışmaların ön planda olduğu bilinen ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bu bağlamda hedefimiz;
*Kişinin kendi ilgi alanını seçebildikleri ortamlar hazırlayarak, onların, plan oluşturma, izleme, uygulama, tamamlama ve yorum yaparak kendi yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanımak,
*Kişinin bilgi edinmede farklı öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak hem kendilerini tanımaya, hem de dünyanın nasıl değiştirebileceklerini anlamaya çalışmalarını teşvik etmek,
*Kişinin bireysel ilgisine göre, kurum içinde bilim, sanat, müzik gibi alanlarda seminerler oluşturabilmek,
*Kişilerin eğitsel etkinliklere katılımını sağlayarak, kişilerin birlikte öğrenmesine katkıda bulunmak,
*Toplumun özelliklerine uygun ancak evrensel özellikleri de göz ardı etmeyen,
*Alanında Uzmanların yüksek motivasyonla çalıştığı ve bu motivasyonun getirdiği olumlu özellikleri kişilere yansıttığı,
*Eğitmenlerin ve Öğrencilerin bu kurumda olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu,
*Kişilere, onların daha sonraki eğitimlerine temel oluşturacak kaliteli eğitim veren,
*Tüm Eğitsel Gelişim alanlarında Alanlarında Uzman Eğitimciler ile karşılıklı etkileşim içinde, şeffaf, geri bildirimlere dayalı istekler doğrultusunda gelişmeye açık,
*Eğitimcilerin ve öğrencilerin bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, araştırmacı kimliğini yeni projelerle destekleyen, bilime katkıda bulunan ve sürekli gelişim gösteren,bir kurum olmaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM